تاریخ 1397/07/12         ساعت 16:27     گروه خبری عمومی

احمدی‌آذر رئیس اداره روابط عمومی بانک تجارت ضمن بازدید از بخش‌های موسسه خیریه بهنام دهش‌پور با رئیس هیات مدیره این موسسه دیدار کرد.
تصویر توسعه گستره‌ی فعالیت موسسات خیریه مردم‌نهاد (
NGO
) نیازی جدی برای ایجاد درگاه‌ها و مسیرهای امن واریز وجوه مردمی برای موسسات خیریه بوجود آورده است. بانک تجارت در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و تسهیل مشارکت هموطنان در فعالیت

های انسان دوستانه، اقدام به ایجاد پایگاه اینترنتی امید تجارت کرد تا هر شهروند ایرانی بتواند کمک‌های انسان دوستانه خود را از طریق بستری امن و خصوصی، به دست نیازمندان برساند.

محمد احمدی‌آذر رئیس اداره روابط عمومی بانک تجارت به منظور تشریح خدمات این بانک و گسترش همکاری‌های طرفین، ضمن بازدید از موسسه بهنام دهش‌پور با مدیران این موسسه دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این دیدار با اشاره به اقدامات گسترده بانک تجارت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی از جمله همکاری با یونیسف، برنامه جهانی غذا (
WFP
)، هلال احمر، کمیته امداد امام خمینی، سازمان بهزیستی و چندین سازمان مردم نهاد کشور گفت: معتقدیم تاثیر جمع‌سپاری و همراه کردن عموم جامعه در کمپین‌‌های خرد و متعدد از طریق درگاه‌های امن و معتبر با هدف تقسیم احساسات نوع دوستانه، تاثیر بسزایی در افزایش حمایت‌های جمعی و دستیابی به اهداف موسسات خیریه دارد.

رئیس اداره روابط عمومی بانک تجارت با تاکید بر آمادگی بانک تجارت به ارائه خدمات بانکی گوناگون به این موسسه گفت: بانک تجارت از طریق شعب ریالی و همچنین کارگزاری‌ها و بانک‌های طرف قرارداد خارج از کشور آماده ارائه خدمات به موسسه خیریه بهنام دهش پور است.

خوشخو نژاد رئیس هیات مدیره موسسه خیریه بهنام دهش‌پور نیز در این نشست، #جهانی_بدون_ترس_از _بیماری_سرطان را چشم‌انداز این موسسه عنوان و ابراز امیدواری کرد تداوم و گسترش همکاری‌های طرفین گامی بلند در اهداف این خیریه مردم نهاد باشد.

استفاده از پتانسیل شبکه گسترده شعب بانک برای جمع آوری کمک‌های مردمی و توان تبیین اهداف این موسسه خیریه با ابزارهایی همچون خودپردازهای بانک تجارت از دیگر مواردی بود که در این دیدار مورد بررسی قرار گرفت. در این دیدار لوح یادبود سایت امید تجارت از طرف بانک تجارت به موسسه بهنام دهش پور اهدا شد.

موسسه خیریه بهنام دهش پور مستقر در بیمارستان شهدای تجریش تهران به عنوان یکی از موسسات معتبر فعال در امور بیماران سرطانی و رسیدگی به کودکان کمتر بهره مند به شمار می‌رود.