تاریخ 1397/07/07         ساعت 16:30     گروه خبری عمومی

بانک تجارت در راستای ایفای مسئولیتهای اجتماعی و به منظور فراهم آوردن شرایط تحصیل برابر برای فرزندان ایران زمین ، در مناطق کمتر بهره مند کشور 17 مدرسه احداث می کند.
تصویر محمد احمدی آذر رییس اداره روابط عمومی بانک تجارت به مناسبت اغاز سال تحصیلی 98-97 با اعلام این مطلب گفت : احداث مدارس و فضای آموزشی در مناطق و استانهای کمتر بهره مند کشور از جمله رویکردهای بانک تجارت در راستای ایفای مسئولیتهای اجتماعی محسوب می شود و این بانک طی سالهای گذشته نسبت به احداث 26 باب مدرسه در اقصی نقاط ایران اقدام کرده است. در راستای حمایت از برنامه فراهم آوری شرایط تحصیل برابر برای همه فرزندان ایران، بانک تجارت طی سال جاری علاوه بر 26 مدرسه قبلی، احداث 17 مدرسه جدید را از محل صرفه جویی در هزینه های تبلیغات بانک و کمک های نقدی کارکنان در مناطق کمتر بهره مند در دست اقدام دارد که تعدادی از این مدارس در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد. علاوه بر موارد یاد شده،  بانک تجارت اقدامات مختلفی را در زمینه تجهیز مدارس به وسایل کمک آموزشی به انجام رسانده که از آن جمله می توان به هوشمند سازی 80 مدرسه در مناطق زلزله زده استانهای آذربایجان شرقی و بوشهر اشاره کرد.

سخنگوی بانک تجارت خاطر نشان کرد: توزیع بسته های لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان نیز از دیگر اقدامات بانک تجارت به شمار می رود که در این زمینه از سالهای گذشته دهها هزار بسته لوازم التحریر اهدایی بانک در بین دانش آموزان در استانهای کمتر بهره مند کشور توزیع شده است.