تاریخ 1396/12/24         ساعت 07:42     گروه خبری عمومی

بانک تجارت در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی هزینه چاپ تقویم و سررسید های سال 97 را برای کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه اختصاص داده است .
تصویر محمد احمدی آذر رییس اداره روابط عمومی بانک تجارت طی گفتگویی با اشاره به تصمیم این بانک مبنی بر عدم چاپ تقویم برای سال 97 در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی گفت: هرسال فرآیند چاپ وتوزیع تقویم و سررسید در بانک تجارت همزمان با سال جدید انجام می شود اما امسال با توجه به وقوع زلزله کرمانشاه ،براساس مصوبه هیات مدیره بانک مقرر شد بودجه چاپ تقویم و سررسید سال 97 بانک تجارت صرف کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله اخیر سر پل ذهاب هزینه شود.

وی با تقدیر از مشتریان و سهامداران بانک تجارت در سراسر کشور که در اجرای این اقدام فرهنگی و خیرخواهانه با این بانک همراه شدند یادآور شد: کارکنان بانک تجارت پس از وقوع زلزله کرمانشاه همگام با مردم فهیم کشور با اهدای کمکهای نقدی و غیر نقدی به یاری هموطنان آسیب دیده شتافتند. بانک تجارت همچنین
در  اقدامی هماهنگ با اقدامات نظام بانکی احداث 50 واحد مسکونی برای خانواده های  بی سرپرست، تهیه 20 کانکس آموزشی برای 20 روستا و احداث یک باب مدرسه در شهرستان سر پل ذهاب را در برنامه دارد.

وی در خاتمه افزود: بانک تجارت پیش از این نیز در زلزله سال های اخیر استان های آذربایجان غربی و بوشهر با اهدای کمک های مالی و احداث مدارس مشارکت کرده بود. این بانک در آبان  ماه سال 92 نسبت به ساخت یک باب مدرسه 9 کلاسه و تجهیز 52 واحد آموزشی در شهرستان زلزله‌زده اهر و همچنین
احداث یک باب مدرسه و 26 واحد آموزشی در بوشهر اقدام نموده بود