تاریخ 1396/05/23         ساعت 08:41     گروه خبری عمومی

بانک تجارت در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود، تفاهمنامه همکاری با بنیاد ملی نیکوکاری کنترل سرطان امضا کرد.
تصویر

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، درمراسم امضای این تفاهمنامه، مقدم مدیرعامل این بانک بر آمادگی بانک تجارت برای همکاری مستمر با بنیاد ملی نیکوکاری کنترل سرطان تاکید کرد و گفت: بانک تجارت از طریق کانال‌های ارتباطی و رسانه‌های مختلف اطلاع‌رسانی و آموزش‌های گوناگون در جهت پیشگیری و کنترل سرطان را انجام و نسبت به جذب مشارکت های مردمی در این خصوص اقدام خواهد نمود.
مدیرعامل بانک تجارت در این مراسم که دوشنبه 23 مردادماه در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد، افزود: سایت‌های اینترنتی و اینترانتی بانک، سایت امید تجارت، دستگاه‌های ATM، تلویزیون‌های شهری و درون شعب و دیگر رسانه‌های بانک تجارت از این امکان برخوردارند که راهنمایی‌ها و آموزش‌های لازم را برای کارکنان، مشتریان و عامه مردم انجام دهد. بانک تجارت همچنین می‌تواند از طریق شعبه تجارت پاریس کمک‌های خیریه ایرانیان مقیم خارج از کشور را جذب کند.
دکتر مسجدی مدیرعامل بنیاد ملی نیکوکاری کنترل سرطان نیز در سخنان خود به عوامل مهم ابتلای سرطان از جمله تغذیه ناسالم، دخانیات، الکل و کم بودن فعالیت‌های جسمانی اشاره کرد و گفت: هدف اصلی از انعقاد این تفاهمنامه، آگاهی بخشی از خطرات ابتلای به سرطان برای کارمندان و مشتریان این بانک و عامه مردم است.
بر اساس این تفاهمنامه سه ساله که به امضای مقدم مدیرعامل بانک تجارت و دکتر مسجدی مدیرعامل این بنیاد رسید، مقرر شد ضمن همکاری برای تدوین محتواهای آموزشی جهت آشنایی افراد با انواع بیماری سرطان و روشهای پیشگیری و کنترل، بسترهای لازم جهت جلب حمایت افراد خیر و کمک های مردمی فراهم شود و بانک تجارت نیز بنیاد و فعالیت های آن را از طریق ابزارهای اطلاع رسانی معرفی کرده و بسترهای لازم (شعبه، اینترنت، موبایل بانک و ...) را برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی فراهم سازد.
طراحی بسته‌های مشوق به منظور ترغیب و توسعه فرهنگ مشارکت آحاد جامعه در حمایت از برنامه های بنیاد و برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری جهت ارتقای فرهنگ سلامت در کشور با استفاده از محتوای آموزشی از دیگر برنامه‌های مندرج در این تفاهمنامه است.