حمایت از کودکان مبتلا به بیماری فیبروز کیستیک
سرمایه تامین شده : 8,000,000 ریال
سرمایه موردنیاز : 92,000,000 ریال
هزینه اجرای طرح : 100,000,000 ریال
تاریخ شروع طرح : 1398/12/11
تعداد حامیان : 9 نفر
0 روز تا پایان همکاری
خلاصه : فیبروز کیستیک یک بیماری وراثتی است که بیشتر روی ریه ها تأثیر می گذارد و با تجمع مخاط چسبناک منجر به مشکلات تنفس و عفونت های ریوی مکرر می شود
مبلغ را انتخاب کنید
جزییات طرح :

فیبروز کیستیک یک بیماری وراثتی است که بیشتر روی ریه ها تأثیر می گذارد و با تجمع مخاط چسبناک منجر به مشکلات تنفس و عفونت های ریوی مکرر می شود. با گذشت زمان، ممکن است حتی ریه ها عملکرد درست خود را از دست بدهند. نشانه های بیماری معمولاً در اوایل کودکی شروع می شود و در هر کودک متفاوت است، ولی معمولاً با گذشت زمان وضعیت ریه های بیمار به آرامی بدتر شده و دستگاه گوارش به طور فزاینده ای آسیب می بیند. به دلیل طول عمر بسیار کم مبتلایان این بیماری، اکثر بیماران فیبروز کیستیک در ایران کودکان هستند. از حدود ۵۰۰۰ نفر مبتلا به این بیماری درکشور، مشخصات حدود  ۱۰۰۰ نفر در وزارت بهداشت ثبت شده است.

 

تمامی داروهای فیبروز کیستیک بایستی از طریق استنشاق استفاده شوند. eRapid Nebulizer System سریع ترین و موثرترین سیستم استنشاقی است که باعث کاهش بار درمانی برای کودکان آسیب دیده می شود. این سیستم قابل حمل بوده، هنگام استفاده صدای کمی دارد و کودکان ۶ تا ۸ ساله می توانند از آن استفاده کنند. از طریق تهیه این سیستم استنشاقی، می توان کیفیت زندگی کودکان را به میزان قابل توجهی بهبود بخشید.

 

قیمت:

در حال حاضر قیمت هر eRapid Nebulizer System  تقریباً ۸۰۰ دلار است.