آزادی زندانیان جرائم غیر عمد
سرمایه تامین شده : 164,660,000 ریال
سرمایه موردنیاز : 35,340,000 ریال
هزینه اجرای طرح : 200,000,000 ریال
تاریخ شروع طرح : 1397/03/24
تعداد حامیان : 121 نفر
0 روز تا پایان همکاری
خلاصه : می خواهیم به کمک شما خانمی را که به خاطر اشتباه شخص دیگری در زندان است، آزاد کنیم
مبلغ را انتخاب کنید
جزییات طرح : ستاد دیه تصمیم دارد با همیاری شما خانمی را از زندان آزاد کند. این خانم که همسر خود را از دست داده، به علت ضمانت کردن برادری که مغازه ای را به نام ایشان رهن نموده و متواری شده است در زندان بسر می برد. مبلغ کل پروژه ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال است.
ستاد دیه:
ستاد مردمی رسیدگی به امور دیهو کمک به زندانیان نیازمند در سال ۱۳۷۶ با ساختار جدید ، بعنوان یک مؤسسه خیریه و مردم نهاد تاسیس شد.
هدف این ستاد کمک به آزاد سازی زندانیانی است که به دلیل عدم توانایی نسبت به پرداخت دین در جرائم غیرعمد مانند تصادفات رانندگی، حوادث کارگاهی و نیز عدم توانایی در پرداخت نفقه و مهریه های معقول و محکومیت مالی در پی صدور چک بلامحل غیر کلاهبرداری در زندانها محبوس می باشند.
فعالیت این ستاد به این صورت است که در ابتدا مددجوی متقاضی کمک را شناسایی و پس از بررسی و تحقیق برای آزادی وی اقدام می کند. در مرحله تحقیق، محققان دو وظیفه مهم بر عهده دارند. ابتدا اگر خانواده مددجو و زندانی تا حدی توان مالی داشته باشند همان را به عنوان سرمایه برای آزادی زندانی در اختیار می گیرند و سپس سعی می کنند برای باقی مبلغ بر اساس مبانی دین و با تکیه بر آیه ۲۸۰ سوره مبارکه بقره، رضایت شاکی پرونده را کسب کنند.
اطلاعات بیشتر :
http://www.ipro.ir/
شاید دوست داشته باشید در این پروژه ها هم همیاری کنید:
پروژه توانمندسازی مانیز
خرید لپ تاپ برای اشتغال
تامین ودیعه مسکن


۵ style="box-sizing: border-box;">


۵>