خرید سبد مواد غذایی برای خانواده های تحت پوشش
سرمایه تامین شده : 0 ریال
سرمایه موردنیاز : 68,000,000 ریال
هزینه اجرای طرح : 68,000,000 ریال
تاریخ شروع طرح : 1397/12/27
تعداد حامیان : 0 نفر
0 روز تا پایان همکاری
خلاصه : می خواهیم با کمک شما بخشی از هزینه های خرید اقلام اصلی آذوقه خانواده های تحت پوشش موسسه خیریه پیام امید را تامین کنیم.
مبلغ را انتخاب کنید
جزییات طرح :


طبق روال شروع هر فصل در خیریه پیام امید تامین آذوقه های فصلی خانواده های تحت پوشش موسسه به همت شما انجام می شود. در این ماه قصد داریم هزینه آذوقه ۲۰ خانواده ی تحت حمایت موسسه را به مبلغ ۶،۸۰۰،۰۰۰ تومان تامین کنیم. خانواده های تحت پوشش موسسه پیام امید شامل زنان سرپرست خانوار به همراه کودکانشان هستند که برای تامین مخارج زندگی تحت پوشش این موسسه قرار داده شده و با آموزش های مختلف توانمند می شوند به طوری که بتوانند به طور مستقل در بازار کار مخارج خود را تامین نمایند.

مثل همیشه مفتخریم که بتوانیم رابط مهربانی شما به نیازمندان واقعی و با آبرو باشیم.

 

موسسه پیام امید :

موسسه پیام امید تشکلی است غیر دولتی که فعالیت غیر رسمی خود را از سال۷۶ و فعالیت رسمی خود را از سال ۸۲ شروع کرده است.

از جمله فعالیت های این موسسه از تدریس در موسسات بهزیستی گرفته تا تهیه جهیزیه عروسان نیازمند ، از کمک به زلزله زدگان بم گرفته تا یاری خانواده های تحت پوشش و از کمک به درمان بیماران کم بضاعت تا فرهنگ سازی امور خیریه در جامعه از جمله فعالیت های این موسسه است. پیام امید با آنکه نزدیک به ۱۳ سال فعالیت در زمینه امور خیریه را در کارنامه خود ثبت نموده است، اما همچنان جوان، شاداب و امیدوار به آینده ای زیبا افقهای پیش رو را در می نوردد شاید آنکه لبخندی بر گوشه لبان مردمان فردا و کودکان امروز خلق نماید .

اطلاعات بیشتر :

http://payamomid.com/
https://www.instagram.com/payamomidcharity/
https://www.aparat.com/PayamOmid

 

شاید دوست داشته باشید در این پروژه ها هم همیاری کنید :

کمک به ادامه تحصیل دختران

حمایت از برنامه های یونیسف برای کودکان ایران