در کنار هم در برابر ام اس
سرمایه تامین شده : 10,000,000 ریال
سرمایه موردنیاز : 0 ریال
هزینه اجرای طرح : 10,000,000 ریال
تاریخ شروع طرح : 1397/03/24
تعداد حامیان : 28 نفر
0 روز تا پایان همکاری
خلاصه : با همراهی شما امید آفریدیم و توانستیم بخش از پازل ۷۱۰۰۰ تکه ای سمفونی لک لک ها (نماد بیماران ام اس) را پیش فروش کنیم.
جزییات طرح :

با کمک شما امید آفریدیم. انجمن مولتیپل اسکلروز ایران به همت شما ۱۰۰ تکه از پازل ۷۱.۰۰۰ تکه ای سمفونی لک لک ها را از طریق سایت امید تجارت پیش فروش کرد. مبلغ کل این پروژه ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال بود که هزینه جمع آوری شده صرف امور مرتبط با این بیماران خواهد شد.

هرتکه از این پازل ۷۰ هزار تکه ای نماد یکی از بیماران مبتلا به ام اس در ایران است. این پازل طی پنج روز از ۳۰/۰۳/۱۳۹۷ الی ۰۳/۰۴/۱۳۹۷ به همت اعضای انجمن، جمعی از بیماران و مردم با هدف معرفی واقعیت این بیماری به عموم و کاهش نگرانی ها و شایعات در مورد این بیماری در مجتمع تجاری مگامال واقع در شهرک اکباتان چیده شد.

این پازل بزرگترین پازل جهان است که به مناسبت روز جهانی ام اس در حال نصب است. این رویداد فرهنگی توسط نماینده گینس به ثبت خواهد رسید. در صورت تمایل به همراهی با خانواده بزرگ ام اس در فضای مجازی با استفاده از هشتگ #پازل_من حامی بیماران مبتلا به ام; اس باشید و همگام با آنها به معرفی این بیماری نسل جوان کمک کنید.

 

انجمن مولتیپل اسکلروز یا ام اس ایران:

آغاز فعالیت انجمن مولتیپل اسکلروز یا ام اس ایران به سال ۱۳۷۷ بر می گردد.

هدف این انجمن حمایت از بیماران ام اس در تمام زمینه ها است.

ثبت دقیق مشخصات بیماران، تشکیل پرونده کامل برای بانک اطلاعات، ارتباط گسترده با متخصصان ، مراکز علمی ، صدا و سیما ، فدراسیون جهانی ، برپایی همایش های مختلف ، تهیه مطالب علمی و اطلاع رسانی ، ترجمه و چاپ کتب و راه اندازی بخش فیزیوتراپی و ورزش از جمله فعالیت های این انجمن است. . هم اکنون حدود ۲۵۹۵۴ نفر بیمار با انجمن در ارتباط هستند و شناسایی شده اند.

اطلاعات بیشتر :

http://iranms.ir/fa

https://www.instagram.com/iranmssociety/

 

شاید دوست داشته باشید در این پروژه ها هم همیاری کنید:

پروژه توانمندسازی مانیز

احداث کارگاه خیاطی ملک بانو